MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16045134
nr 1604 5134
Byrå
1930-tal, Bemålad. Bredd: 62 cm, djup: 35 cm, höjd: 62 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:58:13
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr